Our Blog

התפתחות וצמיחה בשנה מאתגרת – מאת ענת יורה, מנכ”לית קורן טק

Share Post:

רבעון ראשון של 2021 מאחורינו, וזה זמן מצוין לסכם שנה ייחודית שחלפה לה ולהסתכל קדימה אל השנה הלא פחות מרתקת שמצפה לנו.

מי דמיין, אי שם בינואר 2020, תוך שאנו עסוקים בעשייה ובריצה קדימה, שמעבר לפינה ממתינה לנו תקופה כל כך שונה ומאתגרת. היום, שנה אחרי הסגר הראשון, אנו למודי קורונה. הדברים הבסיסיים ביותר של חיינו השתנו ועוצבו מחדש – בית, קריירה, סביבת עבודה, הנאות ויעדים – הכל נראה ומרגיש אחרת, ואנו עדיין מסתגלים. אני מקוווה שלמרות השינויים מרחיקי הלכת, אתם ובני משפחותיכם עוברים את ימי הקורונה בבריאות וצולחים את התקופה באופטימיות.

מארס 2020 שלח את כולנו לסגר במקביל לעצירה כמעט מוחלטת של הפעילות במשק כולו. לאחר תקופה קצרה של הסתגלות והתארגנות מחדש, חזרנו במלוא המרץ לפעילות העסקית, תוך כדי התאמה לצרכים המורכבים של התקופה החדשה.

למרות השנה המאתגרת, שנת 2020 הייתה שנה של התפתחות וצמיחה עבורנו ב-Korentec ו-K Test. הרחבנו פעילות אצל לקוחות, נכנסנו לתחומים טכנולוגיים חדשים, וראינו שיפור רוחבי של תוצאות עסקיות ושל הישגי העובדים שמילאו אותנו גאווה. התאמנו את שיטות העבודה למול כל עובד ולמול כל לקוח תוך שימת דגש על פתרון שיאפשר המשך עבודה רציפה בסטנדרטים הגבוהים המאפיינים אותנו, וזאת תוך שמירה על בריאות ונוחות העובדים.

צוות הגיוס שלנו התארגן מחדש והתרחב, והמשיך לתת מענה מצוין לצרכי כל הלקוחות הקיימים והחדשים. צירפנו לשורותינו מגייסים ומגייסות חדשים ומעולים והתאמנו את שיטות הגיוס והתקשורת עם הלקוחות לעידן הנוכחי.

מנהלת פיתוח חדשה הצטרפה אלינו למחלקת ה-R&D, וביחד עם צוות המובילים והמפתחים המוכשרים שלנו, סיגלנו שיטות עבודה יצירתיות שאפשרו המשך זמינות מלאה, תוך שמירה על הערכים המובילים אותנו – מקצועיות ואיכות בלתי מתפשרות, מחויבות ללקוחות ועמידה ביעדים, ויחס אישי לכל עובד. המחלקה הובילה פרויקטים רבים בטכנולוגיות מגוונות, ביניהם – אפליקציות Web ו- Mobile בסביבת AWS, מערכות שו”ב לחברות ביטחוניות ורפואיות, ופרויקטים בתחום ה- DevOps וה -AI.

ב-2021 אנו ממשיכים להתמקד בתחומים טכנולוגיים מתקדמים, ביניהם: DevOps  – התמחות שהולכת ומעמיקה במחלקת הפיתוח; C++- שבו זכינו במכרז משמעותי בתעשייה הביטחונית לפיתוח פרויקטי Real time ומערכות שונות הקרובות לחומרה למערכות נשק; Web –שבו אנו מובילים פרויקטים ומגייסים עובדים בתחומי ה Fullstack; ו- AI – תחום אליו נכנסו ב 2020 וביצענו פרויקטים שונים בהיקפים הולכים וגדלים.

לאחר החלטה אסטרטגית להגדיל את היכולות והשירותים בתחום ה-AI, זכינו להוביל מטעם רשות החדשנות, בשיתוף פעולה עם אלביט, התעשיה אווירית וחברות נוספות, את הקמתה של אקדמית AI, אשר תכשיר מפתחי ומפתחות תוכנה ותעניק יכולות שונות בעולמות הבינה המלאכותית.

לצד זאת אנו מתרחבים כל הזמן ומחפשים לגייס עובדים חדשים מאזור הצפון והמרכז לפרויקטים מגוונים.

אסכם בתקווה כי גם ב-2021 נמשיך לצמוח תוך עשייה מאתגרת בחזית הטכנולוגית, וכמובן עם תקווה לחזרה לשגרה בבריאות וחיוניות.

Share Post:

More Updates

פיתוח FULL STACK

פיתוח Full Stack הינו פיתוח מקצה לקצה, והוא יכול להתקיים בדרך כלל כששני הצדדים מפותחים באותה שפה. כך למשל, פיתוח ב-JS משמעותו פיתוח צד לקוח

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

חיפוש
Generic filters
מיקום משרה
השפלה
השרון
חיפה והצפון
כל הארץ
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV