פרויקט WEB

פרויקט WEB בתחום האלקטרוניקה

פרויקט שביצענו עבור חברת אלקטרוניקה ותיקה שעוסקת בתכנון, פיתוח וייצור של ציוד וידאו ושמע. החברה פיתחה את המטריצה VSM-4x4HFS, שעושה מטרוץ בין ערוצים של וידאו ואודיו, והייתה זקוקה לצוות חיצוני שיבצע את כל נראות ה- Web של הפלטפורמה.

 אנחנו בקורן טק מתגאים בוורסטיליות הרבה שלנו. אנחנו משתלבים בקלות בפרויקטים קיימים, בשלבי עבודה שונים, תוך מתן מענה ממוקד בהתאם לדרישות הלקוח, ולטכנולוגיות עמן הוא עובד.

הממשק

האתגר

פיתוח מסכים מורכבים: המטריצה היא בעלת תצוגה על מסך אחד של 4 מקורות. הלקוח ביקש שהמסך יתחלק ל-4, כל פעם בפורמט אחר, ויאפשר שילובים שונים של גדלי המסכים השונים והמיקומים שלהם, תוך אפשרות לשלוט בכל אחד מהם בכל רגע נתון.

לא מתחילים מאפס: במסגרת העבודה הזו, צירפנו צוות שלנו לפרויקט קיים. אפיון הפרויקט כבר נעשה, התשתית הייתה קיימת, והצוות שלנו נדרש להתאים את עצמו לשיטות העבודה הקיימות ולטכנולוגיות עמן בחר הלקוח לעבוד.

זה בא לנו טבעי

כבית תוכנה שעובד על פרויקטים מורכבים, אנשי המקצוע שלנו יודעים להתגמש בהתאם לצרכים של הלקוחות השונים – גם כאשר הם דורשים עבודה מרחוק, ו/או השתלבות בצוות קיים. בפרויקט מול קרמר, שיתוף הפעולה עם אנשי החברה סייע לנו להבין לעומק את הארכיטקטורה עליה מבוססת המערכת, ואת תהליך הפיתוח.

מביאים ערך מוסף

פיתוח מערכת ה- Web שנדרשה בפרויקט זה כללה בניית המסכים המורכבים, והפונקציונאליות שלהם. לצורך הפיתוח עבדנו עם Angular, ויצרנו נראות Web בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף, בחלקים מסוימים בפרויקט זיהינו מקומות בהם ניתן יהיה לייעל את תהליך העבודה בעתיד, והצבענו עליהם עבור הלקוח.

המומחים שלנו

את הפרויקט הזה הוביל צוות של מומחי אינהאוס שלנו המתמחים ב Web.

לסיכום

המוצר עדיין מצוי בפיתוח, וצפוי לאחר השלמתו להימכר ללקוחות החברה. פרויקט זה הוכיח, ולא בפעם הראשונה, כי המגוון הרחב של הטכנולוגיות עמם אנחנו עובדים בקורן טק מאפשר לנו להשתלב במגוון פרויקטים קיימים, או לייצר פתרונות חדשים מאפס, ביעילות מקסימלית ובהתאם לדרישות התקציב.

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV