ייעוץ טכנולוגי במיקור חוץ – שיבוץ מומחים בצוותי פיתוח

קורן טק היא השותף העיקרי של חברות בינלאומיות, סטארטאפים וארגונים רבים בהעסקת מומחים במודלים שונים במיקור חוץ.

אנו מובילים בסטנדרט גבוה של מקצוענות בגיוס טכנולוגי, תוך העמקה בצרכיהן של חברות עד למציאת הפיתרון האידיאלי שיתן מענה מדויק לצרכים והענקת מעטפת רחבה לרווחת כל עובד שמצטרף לשורותינו.

המומחים שלנו מגיעים מרקעים מגוונים וביניהם מהנדסי תוכנה, בודקים, אנשי IT ומומחים אחרים.

אנו עובדים עם חברות באיתור מומחים ויועצים מעולמות הטכנולוגיה, ובהקמת קבוצות טכנולוגיות תוך זמן תגובה מהיר.

משדכים אנשים לחברות

עלינו על השיטה. סטארט-אפים, חברות גלובליות, ביטחוניות, רפואיות וארגונים תעשייתיים מפקידים בידינו את המלאכה החשובה של מציאת האדם הנכון לצוות שלהם.

בזכות מתודות גיוס ייחודיות שפיתחנו, אנו מבצעים תחקור מעמיק ומקצועי מותאם אישית של כל משרה ומועמד. תוך התחשבות בצרכים של המועמד ושל הארגון אנו משדכים ביד מיומנת את הטאלנטים האידיאליים לתפקידים מבוקשים ומרתקים.

צוות גיוס להשמת עובדים במיקור חוץ

צוות המגייסות והמגייסים שלנו מורכב מאנשים שלהם תשוקה אמיתית לאנשים ולטכנולוגיות. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו מרגע זיקוק הצרכים ועד לשלב הסגירת המועמד המתאים. עם עשרות אלפי גיוסים מוצלחים, אנו מומחים במציאת האיזון הנכון בין השאיפות המקצועיות והיכולת הטכנולוגית של המועמדים שלנו, לבין אופי הארגון והצוות בו ישתלבו.

מומחיות טכנולוגית

המומחיות הטכנולוגית מובילה אותנו. מחלקת ה- R&D שלנו מפתחת מערכות מורכבות ולוקחת חלק בפרויקטים מהשורה הראשונה של התעשייה בישראל. בשילוב מחלקת הגיוס, אנו מצטיינים בדיוק טכנולוגי ולא מתפשרים על מציאת המועמד שתפור בדיוק לצוות שלכם.0732300500