מערכת Web לניהול בדיקות

מערכת Web לניהול בדיקות

ענקית תקשורת בינלאומית שאנו מלוים אותה שנים רבות, פנתה אלינו לצורך פיתוח מערכת Web עבור כלי בדיקות פנימיים של החברה. כלים אלו משמשים את החברה לניהול ותיעוד הבדיקות המתבצעות על מכשירים אלקטרוניים שהיא מייצרת.

אנחנו אוהבים לקוחות חוזרים ויש לנו לא מעט כאלו. לאורך השנים ביצענו פרויקטים שונים עבור לקוחות רבים, ממגוון תחומי פעילות, כאשר רבים מהם שבים אלינו בהזדמנויות שונות, לצרכים שונים.

פיתוח מערכות בענן עם קורן טק

הממשק

האתגר

להחליף ישן בחדש: המערכת הקיימת פותחה ב- Classic ASP והלקוח רצה להעבירה לטכנולוגיה חדשה יותר, על מנת שתוכל לעבוד עם דפדפנים נוספים ולא רק עם אינטרנט אקספלורר. בנוסף, הלקוח רצה לחדש את הנראות והפונקציונליות של המערכת ולהגביר את מהירותה. האתגר הגדול היה כרוך בהיכרות עם Classic ASP מכיוון שזו טכנולוגיה ישנה יחסית, עמה פחות נהוג לעבוד היום.


עבודה מול מספר גורמים: כמו בכל פרויקט פיתוח, קיימים תהליכים של “הלוך וחזור” עד לקבלת הגרסה הסופית. בפרויקט זה, נדרשו אישורים מול החברה בישראל, ומול חברה בת בניו יורק.

מדברים בהרבה שפות: המערכת כאמור נכתבה בשפה ישנה יחסית, ועל מנת להבין את התהליכים שהיא מבצעת היינו צריכים להבין את הפונקציונלית שלה, כיצד היא עובדת, מה בדיוק היא עושה –גם ב-back end וגם מבחינת UI. ניסינו את המערכת, תחקרנו את הקוד, דיברנו עם האנשים הרלוונטיים ולמדנו להכיר את השפה תוך כדי עבודה.

עובדים פתוח: כדי לייעל את תהליך העבודה ולאפשר העברה מיטבית של הגרסאות יועברו באופן הן למוטורולה והן לחברת הבת, בחרנו להשתמש בטכנולוגיה של Docker עבור ההתקנה על השרתים של מוטורולה, ועבור חברת הבת הקלדנו את הקוד בשרתים שלהם, וכך יכולנו לעבוד באופן יעיל מול שני הגופים.

הטכנולוגיות בהן השתמשנו בפרויקט היו: Angular 2+, NGRX Store .NET core & Web API C#, JWT Docker, Go Lang, Oracle DB.

המומחים שלנו

את הפרויקט הוביל צוות של קורן טק של 6 מפתחים ובודקים

לסיכום

כיום, המערכת נמצאת בשימוש פנימי של אנשי החברה בישראל, בניו יורק ובמלזיה. הוורסטיליות של אנשי הצוות שלנו בקורן טק מוכיחה פעם אחר פעם כיצד ניתן לפצח כל אתגר על ידי לימוד עצמי מעמיק, תוך כדי התאמה של הצוות שלנו לצרכים של הלקוחות ולטכנולוגיות בהן הם עובדים.

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV