הבלוג שלנו

משפחתיות, ישראליות והתמדה
הסיפור של קורן טק ומועדון כדורסל נשים עמק יזרעאל

קורן טק ומועדון כדורסל נשים

מועדון כדורסל נשים עמק יזרעאל מצטייר כקבוצת נשים מופלאה שהאנושיות והלכידות מובילה אותה, על אף גילן הצעיר של החברות בה. קבוצה שיש בה עוצמה ויחסים קרובים, במשחק ובחיים עצמם בעיקר עכשיו, בתקופה לא פשוטה. כל אלו הופכים אותה לקבוצה לא רגילה, שיש בה תמיכה הדדית, פרגון נשי, היעדר קנאה וחברות אמיתית המובילים אותה לנצחונות.

באופן לא מפתיע הסיפור של קורן טק הוא ממש אותו הסיפור שמוכיח כי הרעיון של מצוינות וישראליות בשילוב כח נשי מוביל הוא לא רק סיסמה, אלא אפילו נוסחה להצלחה! גם בקורן טק וגם במועדון כדורסל הנשים בעמק יזרעאל מאמינים בכח הנשי וביכולת יוצאת הדופן של נשים לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהגיע הכי רחוק וגבוה שאפשר ובכל מצב.

תמיד היה חשוב לנו בקורן טק להתחבר לקהילה ולעשות עבורה משהו טוב, ולשם כך חיפשנו את הגוף הנכון לעשות את זה איתו. במועדון כדורסל הנשים של עמק יזרעאל מצאנו את השותף הטבעי והנכון ושיתוף הפעולה יחד קיים כבר מעל לשנתיים.

בימים אלו, בהם השגרה היא גם משהו שצריך להילחם עליו, הבנות בקבוצה מייחלות לחזור לשגרת חיים ולא פחות מכך – שיגרת אימונים. למרות שלרובן ישנה משפחה המשרתת במילואים – אח, אחות, הורה או בעל, אף אחת לא מפספסת או מאחרת לאימון, הבנות מגיעות מלאות מוטיבציה, ממוקדות מטרה ונותנות את כל כולן. “הנה כבר בהזדמנות הראשונה שניתנה לנו – הבאנו ניצחון!” מספרת רונית בסון , יו”ר עמותת עמק יזרעאל.

ואכן, בשעה טובה נפתחה בתחילת חודש דצמבר ליגת כדורסל נשים, וכבר התקיימו בה מספר משחקים. במשחק הראשון של הקבוצה מול קבוצת “הפועל באר שבע” ניצחו בנות “עמק יזרעאל” בתוצאה- 76:35 – תוצאה מדהימה למשחק ראשון ולניצחון ראשון לעונה! במשחק השני לעונה שהתקיים בשבוע שעבר נגד בנות “אליצור תל אביב” ניצחו בנות קבוצת “עמק יזרעאל” בתוצאה 94:50 !! תוצאות מכובדות לכל הדעות!

“אני רואה את בנות הקבוצה כראי של אזרחי המדינה, עם כל העצבות ורגשות הכעס, הרצון לטוב והרצון העמוק לחזור לשגרה עד כמה שניתן משתלטים עלינו וטוב שכך, כולנו מייחלים לימים טובים יותר.” הוסיפה בסון.

שילוב הכוחות היחודי בין קורן טק למועדון הכדורסל נשים מגלם בתוכו אחידות מתוקה. “טכנולוגיה וכדורסל הם לרוב תחומים אליהן נשים לא כל כך נמשכות, לכן נשים אשר עושות את המאמץ להתמקצע בענף הכדורסל או לחילופין בתחומי הטכנולוגיה – הן בעיניי נשים שיוצאות מתחום הנוחות שלהן ומתוך כך יש לי הערצה רבה אליהן”. משתפת ענת יורה, מנכ”לית קורן טק במחשבותיה.

קורן טק וקבוצת כדורסל נשים ” עמק יזרעאל” הן למעשה ההוכחה הניצחת שנשים יכולות לעשות הכל ולהצליח. “עם הדרכה וליווי נכונים, כל אישה יכולה להצליח בכל!” מסכמת ענת.

קבוצת הכדורסל, המציגה לכידות חברית יוצאת דופן, על המגרש ומחוצה לו, נמצאת כבר שנה שלישית בליגה הלאומית ושואפת להגיע לליגת העל תוך שנתיים שלוש.

הרעיון של מצוינות וישראליות הוא לא רק סיסמה והסיפור של מועדון כדורסל נשים עמק יזרעאל כמו גם של קורן טק הוא לא סיפור רגיל. מדובר במועדון ספורט נשי מצטיין, בפרמטרים מקומיים ובכלל, בילדות, נערות ונשים שעוברות בתוכו מסלול ארוך ומשמעותי לאורך שנים, בהן הכדורסל הופך לכל עולמן.

 בקבוצה נכללות נשים צעירות שמשרתות בצבא כספורטאיות מצטיינות, חלק מהן משולבות בנבחרות ישראל השונות, עדות לרמה מקצועית גבוהה בספורט. ולצד זה, השייכות האזורית, כשכל השחקניות מגיעות מאזור העמק והצפון.

“כשאנחנו בקורן טק רצינו להתחבר לקהילה ולתרום משהו חיובי, בחרנו במועדון כדורסל נשים עמק יזרעאל כשותף המתאים. הסיפור שלנו הוא סיפור של משפחתיות, ישראליות והתמדה וכך גם של המועדון – וזה היפה בסיפור”, מספרת רוני יורה, מנהלת האסטרטגיה הרב ערוצית של קורן טק.

“בחרנו לשתף פעולה עם נשים שהן חזקות, מצוינות, ‘מכוונות גבוה’ (תרתי משמע) ומגיעות מהצפון הישראלי. זהו בדיוק החומר האנושי ממנו צמחה וצומחת קורן טק. אנחנו גאים להיות חלק מסיפור ההצלחה שלהן ולתמוך בהן כאחד”, סיכמה רוני.

 

More Updates

פיתוח full stack

פיתוח AI – בינה מלאכותית

AI – פיתוח בינה מלאכותית AI & BIG DATA פיתוח מערכות פיתוח מערכות AI & BIG DATA הוא תחום מתפתח במהירות, המאפשר לארגונים לנצל את

פיתוח full stack

פיתוח תוכנה במיקור חוץ – אאוטסורסינג

פיתוח תוכנה במיקור חוץ מיקור חוץ – הקמת צוותי מתכנתים לחברות וארגונים קורן טק היא השותף העיקרי של חברות בינלאומיות, סטארטאפים וארגונים רבים בהעסקת מומחים

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV