אפליקציית מובייל בתחום התחבורה

אפליקציית מובייל בתחום התחבורה

בפרויקט זה, חברת תשתיות גדולה רצתה לפתח אפליקציה לאנדרואיד שתסייע לה לנטר הרגלי נסיעה. מטרת האפליקציה היא לסייע לחברה לעקוב אחרי תנועת הנהגים (מאיפה הם מגיעים, ולאיזה כיוון הם נוסעים), ולאתר מה הן שעות הנסיעה העמוסות ביותר ובכך לייצר מפה ברורה של עומסי התנועה בכבישים השונים. האפליקציה מיועדת להחליף את הפתרון הקיים כיום – רכיב פיזי המותקן ברכבים, שעלותו גבוהה והוא דורש התקנה.

בקורן טק אנו מובילים פרויקטים הלחל משלב האפיון, דרך הפיתוח, העיצוב ועד בדיקות האיכות. היכולת שלנו להשתלב בארגונים ולספק להם פתרונות מלאים, מאפשרת לנו לאורך השנים ללוות לקוחות לאורך שנים ולבנות להם פתרונות תוך מתן מענה מדויק לצרכיהם המשתנים. החברה מובילה פרויקטים מגוונים, חדשניים ורחבי היקף בתחום התחבורה.

הממשק

האתגר

האתגרים המרכזיים עמם התמודדנו בתהליך הפיתוח היו צורך באבטחה ברמה הגבוהה ביותר; זיהוי מורכב של מעברים בין נקודות שונות במסלול הנסיעה – לא רק כיוון הנסיעה של הנהגים השונים אלא גם מהיכן הגיעו לנקודות הספציפיות אותן רצתה החברה לנטר; שילוב צוות שלנו כ”יחידת פיתוח” אצל הלקוח, ועבודה לצד אנשי החברה.

הולכים על בטוח: החברה שעבדנו מולה דורשת עבודה בסטנדרט אבטחה הגבוה ביותר האפשרי  על מוצריה ושירותיה. מכיוון שהאפליקציה יושבת ב- AWS יכולנו לייצר ארכיטקטורה ברמת אבטחה כזו, תוך שימוש בכלים שונים של Amazon כמו WAF, המתאימים לצורך הספציפי. בנוסף, העבודה ב- AWS אפשרה לנו לעבוד בטכנולוגיה של Serverless lambda המאפשרת עמידה ביעדי התקציב ומאפשרת סקלביליות גבוהה.

אלגוריתמים חכמים: על מנת שהאפליקציה תוכל לספק מידע רחב ככל הניתן, הכולל לא רק מעבר בין נקודות שונות במסלול הנסיעה, אלא גם נתונים כמו שעת המעבר וכיוון הנסיעה, כתבנו אלגוריתמים בשפת Python ב- Back end ובשפת Java באנדרואיד.

עבודה עם המומחים שלנו

היכולת של העובדים שלנו להתגמש ולהגיב בהתאם לצרכים של הלקוחות השונים, תוך כדי עבודה בסנכרון מלא עמם, היא שמספקת תוצאה איכותית, ואף מסייעת לנו לעמוד ביעדי התקציב ולוחות הזמנים של כל לקוח.

לסיכום

השילוב בין היכולות הטכנולוגיות שלנו, לצד הבנת הצרכים הטכנולוגיים והארגוניים של הלקוח, נתן לנו הזדמנות להביא לידי ביטוי חלק ממגוון היכולות שקיימות בקורן טק, ולספק פתרון איכותי מקצה לקצה.