אפליקציית מובייל בתחום התחבורה

אפליקציית מובייל בתחום התחבורה

בפרויקט זה, חברת תשתיות גדולה רצתה לפתח אפליקציה לאנדרואיד שתסייע לה לנטר הרגלי נסיעה. מטרת האפליקציה היא לסייע לחברה לעקוב אחרי תנועת הנהגים (מאיפה הם מגיעים, ולאיזה כיוון הם נוסעים), ולאתר מה הן שעות הנסיעה העמוסות ביותר ובכך לייצר מפה ברורה של עומסי התנועה בכבישים השונים. האפליקציה מיועדת להחליף את הפתרון הקיים כיום – רכיב פיזי המותקן ברכבים, שעלותו גבוהה והוא דורש התקנה.

בקורן טק אנו מובילים פרויקטים הלחל משלב האפיון, דרך הפיתוח, העיצוב ועד בדיקות האיכות. היכולת שלנו להשתלב בארגונים ולספק להם פתרונות מלאים, מאפשרת לנו לאורך השנים ללוות לקוחות לאורך שנים ולבנות להם פתרונות תוך מתן מענה מדויק לצרכיהם המשתנים. החברה מובילה פרויקטים מגוונים, חדשניים ורחבי היקף בתחום התחבורה.

הממשק

האתגר

האתגרים המרכזיים עמם התמודדנו בתהליך הפיתוח של האפליקציה היו הצורך באבטחה ברמה הגבוהה ביותר; זיהוי מורכב של מעברים בין נקודות שונות במסלול הנסיעה – לא רק כיוון הנסיעה של הנהגים השונים אלא גם מהיכן הגיעו לנקודות הספציפיות אותן רצתה החברה לנטר; שילוב צוות שלנו כ”יחידת פיתוח” אצל הלקוח, ועבודה לצד אנשי החברה.

הולכים על בטוח: החברה שעבדנו מולה דורשת עבודה בסטנדרט אבטחה הגבוה ביותר האפשרי  על מוצריה ושירותיה. מכיוון שהאפליקציה יושבת ב- AWS יכולנו לייצר ארכיטקטורה ברמת אבטחה כזו, תוך שימוש בכלים שונים של Amazon כמו WAF, המתאימים לצורך הספציפי. בנוסף, העבודה ב- AWS אפשרה לנו לעבוד בטכנולוגית פיתוח מתקדמת של Serverless lambda המאפשרת עמידה ביעדי התקציב ומאפשרת סקלביליות גבוהה.

אלגוריתמים חכמים: על מנת שהאפליקציה תוכל לספק מידע רחב ככל הניתן, הכולל לא רק מעבר בין נקודות שונות במסלול הנסיעה, אלא גם נתונים כמו שעת המעבר וכיוון הנסיעה, כתבנו אלגוריתמים בשפת Python ב- Back end ובשפת Java באנדרואיד.

עבודה עם המומחים שלנו

היכולת של העובדים שלנו להתגמש ולהגיב בהתאם לצרכים של הלקוחות השונים, תוך כדי עבודה בסנכרון מלא עמם, היא שמספקת תוצאה איכותית, ואף מסייעת לנו לעמוד ביעדי התקציב ולוחות הזמנים של כל לקוח.

לסיכום

השילוב בין היכולות הטכנולוגיות שלנו, לצד הבנת הצרכים הטכנולוגיים והארגוניים של הלקוח, נתן לנו הזדמנות להביא לידי ביטוי חלק ממגוון היכולות שקיימות בחברת קורן טק, ולספק פתרון איכותי מקצה לקצה.

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV