מערכת מתקדמת לחברת מדיקל

מערכת מתקדמת לחברת מדיקל

שילוב בין יכולות טכנולוגיות חדשניות ויכולות רפואיות מתקדמות הוא אחד המנועים העיקריים להאצת התפתחויות חשובות בתחום הרפואי, אשר להן השפעה עצומה על האנושות כולה. השילוב של אנשי מקצוע מתחומים שונים שעובדים יחד על פיתוח מערכות טכנולוגיות רפואיות מוביל לפתרונות פורצי דרך.

קורן טק היא השותף המוביל של חברות רבות שמייצרות מערכות רפואיות. אנחנו משלבים את היכולות הטכנולוגיות שלנו כדי לסייע לחברות בינלאומיות ולסטארטפים בפיתוח המערכות הרפואיות שלהן, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כזה הוא פרויקט אותו הובלנו מול לקוח ותיק שלנו – חברת מדיקל בינלאומית . במסגרת הפרויקט פיתחנו מערכת שמנהלת ומניידת את המידע הרב שמייצר מכשיר CT חדשני אותו מפתחת החברה. מדובר במכשיר שכמויות המידע שהוא מייצר הן עצומות, והצוותים שעושים במידע זה שימוש פרוסים במדינות שונות.

הממשק

האתגר

לתקשר בין שתי שפות: המערכת שפיתחנו פותחה ב-Java על בסיס לינוקס ונדרשה לתקשר באופן יעיל עם המערכת עליה עבדו הפיזיקאים העושים שימוש במכשיר ה-CT, שפועלת ב-Python.

על הקיפאון: המערכת אותה פיתחנו מותקנת על מחשבים שונים, במיקומים שונים, ואחד האתגרים עמם נאלצנו להתמודד במהלך העבודה, הוא מקרים בהם אחד מהמחשבים חווה בעיות ניתוק שמובילות לקיפאון של המערכת כולה.

אפיון מעמיק ומקיף: הבסיס לכל פרויקט מוצלח הוא תהליך אפיון מקיף. במסגרת התהליך הארוך, שכלל נסיעות לגרמניה, אפיינו באופן מעמיק את דרישות הלקוח, ואת הצרכים של המוצר ושל הצוותים שעושים בו שימוש.


תקשורת מדויקת ויעילה: כדי לייצר תקשורת יעילה בין המערכת שפותחה כאמור ב-Java, למוצר הפועל ב-Python, השתמשנו בחבילת התקשורת ZeroMQ, שמאפשרת תקשורת בין הצדדים בצורה של הודעות סדרתיות.
בנוסף, הטמענו במערכת את פרוטוקול DICOM על מנת לשלוח את תוצרי המערכת למשתמשי קצה אופציונליים.

שיחזור חיוני: מכיוון שמדובר בחברת מדיקל בינלאומית, שעושה שימוש במערכת באתרים שונים, קיים צורך חיוני לאפשר המשך עבודה מיידי לאחר אתחול המערכת שנסגרה באופן פתאומי – בדיוק מהמקום שבו הופסקה הפעילות. יצרנו מנגנון שלם שמזהה את הקיפאון, אם נוצר כזה, ומגיב בהתאם – למשל, על ידי שליחת בקשה נוספת באופן מידי.


עבודה אג’ילית: בפרויקט זה, כמו בפרויקטים אחרים, בחרנו בשיטת עבודה אג’ילית שבאה לידי ביטוי בעבודה לטווחי זמן קצרים, כך שניתן לשלוח ללקוח תהליכי עבודה להתרשמות באופן שוטף. לצורך שמירת תצורה, השתמשנו בכלי ניהול הגרסאות TFS.


קונפיגורציה דינמית: מכיוון שמדובר במכשיר CT שעדיין מצוי בפיתוח, יצרנו קונפיגורציה דינמית שמאפשרת לשכתב את המערכת ולהוסיף יכולות חדשות, מבלי לפתח אותה מחדש.

המומחים שלנו

את הפרויקט הובילו צוות מוביל של קורן טק המורכב מפתחים ובודקים.

לסיכום

כיום המערכת מוטמעת בפעילות החברה, ונמצאת בשימוש באתרי החברה הרפואית בגרמניה, ישראל, צרפת וארה"ב. פיתוח מערכות רפואיות הינו תהליך מורכב וארוך. מוצרים רבים בתחום זה משלבים חומרה ותוכנה והאינטגרציה ביניהם מצריכה ניסיון ומומחיות ספציפיים. אנחנו גאים ללוות חברות רפואיות באתגרי הפיתוח שלהן, ולסייע להן לסייע לכולנו.

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV