הבלוג שלנו

פיתוח FULL STACK

פיתוח full stack

מה זה פיתוח פול סטאק ולמה הוא משמש בעולם התוכנה

פיתוח Full Stack הינו פיתוח מקצה לקצה, והוא יכול להתקיים בדרך כלל כששני הצדדים מפותחים באותה שפה. כך למשל, פיתוח ב-JS משמעותו פיתוח צד לקוח באנגולר, ופיתוח צד שרת ב-Node JS. דוגמה נוספת היא Python , במסגרתה מפתחים את צד הלקוח ב-DJango או QT, ואת צד השרת מפתחים ב-Python.

הסיבה לחלוקה בין תתי השפות, היא הדגשים השונים הניתנים בכל אחד מהצדדים. כך למשל, ב-Client מתבצעת עבודה על ממשק המשתמש ועל קומפננטות גרפיות, על דאטה של המשתמש וכך הלאה. ב-Server לעומת זאת יש צורך לעבוד על עומסים, ולידציות, DB וכך הלאה.

מהם היתרונות העיקריים בפיתוח Full Stack?

יעילות גדולה יותר של הפיתוח. למשל, פיצ’ר קטן ששולח מידע שנשמר ב-DB, לא מצריך עבודה של מספר אנשים, אלא מספיק מפתח Full Stack אחד שיודע לגעת בשני הצדדים.

אבחון תקלות מהיר ומדויק יותר. אדם אחד או צוות אחד רואה את כל התהליך באופן מערכתי, יכול לזהות ולתקן באופן טוב יותר תקלה שמתחילה ב-UI, עוברת דרך תקלת תקשורת ומגיעה עד לתקלה ב-DB.

בפרויקטים מסוימים תינתן עדיפות לפיתוח בשפה אחת, ובאחרים יוחלט לפתח בשתי שפות שונות, זאת כתלות בדרישות הלקוח ובאילוצי מערכת שונים. כך לדוגמה, באחד הפרויקטים שלנו הלקוח ביקש שהמערכת תפותח ב-Python full stack. תוך כדי החשיבה על הפרויקט ועל אפיון ממשק המשתמש, התקבלה החלטה שה-Python לא מספק ממשק משתמש שמתאים לצרכי המערכת, ועל כן Python נותר בצד שרת בלבד ואילו צד הלקוח פותח ב-JS.

חברת קורן טק פיתוח תוכנה מאפשרת את הורסיטיליות הזו בזכות מחלקת הפיתוח הכוללת אנשי צוות המתמחים בכל עולמות הפיתוח, עד כדי תפירה מדויקת למידות הלקוח.

מחלקת הפיתוח של קורן טק מרכזת את כל ההתמחויות הנדרשות לטובת פיתוח צד לקוח וצד שרת: Front End, Back End, Full Stack ו-DevOps, עם אנשי פיתוח המחזיקים בניסיון רב ובעלי יכולות פיתוח מתקדמות הן ב-Web, הן ב-PC והן במובייל. כל פרויקט נבנה על ידי מנתחי המערכות והארכיטקטים שלנו במתווה המותאם ללקוח, תוך בנייה של מערכות מבוזרות שתואמות את דרישות הפרויקט.

פיתוח פול סטאק ויישומי צד לקוח צד שרת

מודל העבודה האג’ילי של קורן טק מתאפיין בגמישות המסייעת בעבודת פיתוח מדויקת ואד-הוקית יותר, כשהרכב הצוות העובד על פרויקט הפיתוח (צד לקוח או צד שרת) יכול להשתנות במהלך חיי הפרויקט, והמגוון הנרחב של יכולות הפיתוח בצוות מאפשר לבחור בטכנולוגיות המתאימות ביותר לפרויקט וללקוח.

תוכן עניינים

More Updates

פיתוח full stack

פיתוח AI – בינה מלאכותית

AI – פיתוח בינה מלאכותית AI & BIG DATA פיתוח מערכות פיתוח מערכות AI & BIG DATA הוא תחום מתפתח במהירות, המאפשר לארגונים לנצל את

פיתוח full stack

פיתוח תוכנה במיקור חוץ – אאוטסורסינג

פיתוח תוכנה במיקור חוץ מיקור חוץ – הקמת צוותי מתכנתים לחברות וארגונים קורן טק היא השותף העיקרי של חברות בינלאומיות, סטארטאפים וארגונים רבים בהעסקת מומחים

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV