ברוכים הבאים לקורן טק טכנולוגיות

מידע חשוב על תהליך הגיוס בקורן טק

שלחתם אלינו קורות חיים? קיבלתם שיחת טלפון מרכזת הגיוס? כנראה שהתחלתם את תהליך הגיוס וההצטרפות לצוות קורן טק טכנולוגיות.

אצלנו, בקורן טק תזכו להליך גיוס והצטרפות מקצועי אמין וידידותי. צוות רכזות הגיוס מנוסה באיתור אנשים מתאימים לפרויקטים המורכבים שלנו ובאיתור האנשים המצוינים שנשמח לראותם איתנו.

רכזת גיוס ואיתור בקורן טק מחפשת את החיבור וההתאמה בין היכולות המקצועיות והאישיות שלך לבין מגוון המשרות והתפקידים אצלנו. יחד נוכל לעזור לך למצוא את המשרה המתאימה לך.

giusהעוגן הראשון

הוא הדרך בה כתבת את קורות החיים שלך. מומלץ וכדאי לכתוב ולפרט את הטכנולוגיות בהם יש לך נסיון ,המקומות בהם הועסקת, את הרקע הלימודי (לימודים אקדמיים / קורסים והכשרות) כדאי לפרט את השירות הצבאי וכן אם שרתת ביחידות הטכנולוגיות בצבא נשמח לדעת על זה בכלל, כל ידע רלוונטי שרכשת בחיים יכול לסייע לנו להכיר אותך יותר. כדאי לשים לב – ככל שנקבל פירוט נוכל למצוא עבורך את התפקיד המתאים ואת המשרה שתענה על דרישותיך. בשיחה זו נדבר על ניסיונך המקצועי הרלוונטי ההתמחויות הטכנולוגיות, מקומות עבודה קודמים, תפקידים, ציפיות מהתפקיד הבא, ציפיות שכר, וכל דבר אחר המענין אותך. אנחנו נדאג לעדכן אותך בפרופיל המדויק הנדרש לתפקידים המתאימים לך, ניתן לך “טיפים” להצלחה בראיון העבודה, נעזור לך לעדכן את ק”ח שלך בהתאם ליכולות ולתפקיד. נחבר אותך אלינו לרשתות החברתיות ונעשה הכל על מנת שתזומן לראיון בחברות ולמשרות המתאימות.

העוגן השני

הינו ריאיון טלפוני – נציג מצוות קורן טק טכנולוגיות יקיים ראיון טלפוני מעמיק לבדיקת התאמתך לתפקידים שנמצאו מתאימים.

העוגן השלישי

הינו הריאיון. אנחנו בקורן טק נעזרים בכלים טכנולוגיים ולעיתים מקיימים ראיונות באמצעות “סקייפ” וזאת בכדי ליצור את הממשק האישי הראשון עם המועמד.

העוגן הרביעי

הוא אנחנו – פגישה אישית, (ראיון עבודה) בו משוחחים על הנושאים המקצועיים ומתרשמים מאישיות ומיכולתך הבין אישיות.

כחלק מהליך המיון נערכים לעתים מבחנים מקצועיים בהתאם לסוג התפקיד. המבחנים נערכים במשרדי קורן טק טכנולוגיות ועורכים כשעה וחצי.

בסוף הראיון והמבחנים אנו מגבשים את חוות הדעת אודותיך מעבירים אליך דגשים לגבי המשרה אליה הופנת וכך יכולים בצורה מיטבית ל “שדך” אותך לתפקיד הבא המתאים לך.

התקבלת ועברת את כל שלבי המיון הנדרשים?

מנהלת המשא”ן של קורן טק תיצור אתך קשר תעביר אליך הסכם העסקה תשוחח איתך על התנאים ואז …

נפגש לחתימה על החוזה

ב ה צ ל ח ה

שלחו קורות חיים ל jobs@korentec.co.il

משפחת קורן טק טכנולוגיות ומחלקת פיתוח התוכנה מחכה לך

לפירוט משרות דרושים בקורן טק