פיתוח AI – בינה מלאכותית

פיתוח מערכות AI & Big Data

צוות הפיתוח של קורן טק מלווה ארגונים וצוותי פיתוח בפרויקטים בעולמות ה- AI וה-Big Data.  הקצב הגבוה של התפתחות הטכנולוגיה אינו עוצר, ועם ריבוי המידע שנוצר הצורך בלמידת מכונה Machine learning שתתמודד עם הידע הנצבר בצורה מיטבית ותוכל להסיק מסקנות הכרחי מתמיד.

ייעוץ בפיתוח ביג דאטה, AI ותוכנה

למחלקת הפיתוח של קורן טק ניסיון עשיר בעבודה עם ארגונים גדולים ובשיתוף פעולה עם צוותי הפיתוח שלהם. התחום של פיתוח בינה מלאכותית (AI) נחשב לתחום מורכב במיוחד ועל אחת כמה וכמה בארגונים גדולים בהם כמות המידע והממשקים הקיימים, דורשת אינטרגרציה יעילה בין גורמים רבים בחברה על מנת שהפרויקט יצליח. יכולת ניהולית רוחבית של פרויקטים היא הכרחית להצלחה בפרוייקט פיתוח של בינה מלאכותית.

אינטיליגנציה מלאכותית והקשר ל- Machine Learning ול -Deep learning

בתחום הבינה המלאכותית  (AI – Artificial Intelligence) , ניתן להשתמש במודלים סטטיסטיים קלאסיים מתחום ה- ML -Machine Learning וכן מודלים מתקדמים של DL -Deep learning העושים שימוש ברשתות נוירונים בארכיטקטורות שונות.
באמצעות מודלים אלו ניתן לפתור בעיות משני סוגים עיקריים :חיזוי ומידול. דוגמאות מייצגות הינן:

חיזוי תקלות במכשור/ מכונות בקו ייצור/ציוד קצה שהנגישות אליו נמוכה.

NLP- natural language processing : לדוגמא ניתוח sentiment מתוך טקסט, קטלוג טקסט בצורה אוטומטית לקטגוריות.השלמת טקסט אוטומטית. זיהוי טקסט זדוני/עויין באפליקציות chat

auto generation של תמונות או קוד על סמך תיאור טקסט חופשי.

computer vision: זיהוי עצמים בתמונות/וידאו, בתחום הרפואי: פרוגנוזה על פי סריקות רנטגן

פיתוח ביג דאטה ובינה מלאכותית  – קורן טק

למחלקת פיתוח התוכנה של קורן טק מומחים שצברו ניסיון וידע רב בהובלה וניהול של  פרוייקטים מורכבים ועל כן היא השותף הטבעי של חברות וארגונים למציאת פתרונות בתחום ה- AI ובתחום של יישומי BIG DATA.

פיתוח ביג דאטה בינה מלאכותיתהמחלקה מבצעת פרוייקטים בתחום תוך התמקדות בשתי מטרות עיקריות: מיקסום התועלת לארגון, והפחתת העלויות במידת האפשר.

ליצירת קשר עם המומחים של קורן טק  או לקבלת ייעוץ לגבי פיתוח בינה מלאכותית, יישומי ביג דאטה, או פיתוח למידת מכונה – התקשרו 052-3751662