פתרונות ענן – פיתוח מערכות בענן

צוות הפיתוח שלנו מוביל עבורכם פרויקטים בענן, הכוללים פיתוח או התאמה של פתרונות מעבר למודל הענן. הצוות ליווה והוביל אינספור פרויקטים בתחום במודל הגמיש שלנו שמעניק מענה מקיף במודל עבודה אג’ילי מתקדם שמאפשר גמישות מירבית, יעילות והתנעה מהירה של פרויקטים. עבור כל פרויקט נבנה צוות ייעודי המורכב מאנשי פיתוח המתמחים בשפות ובכלים המתקדמים ביותר בשוק ולהם ניסיון רב. 

מודל העבודה שלנו מייצר One stop shop המאפשר לצוות הפיתוח של קורן טק לתת את כל המעטפת הטכנולוגית הנדרשת ולעבוד באופן שוטף עם הצוותים האורגניים של כל חברה עימה אנו עובדים. 

הצוות שלנו מתמחה בהובלת תהליכי אפיון, תכנון ופיתוח אסטרטגיים ופרקטיים של מערכות מבוססות IaaS, PaaS ,SaaS, ובנוסף מתמחה בשילוב ענן פרטי ומוגן עם ענן ציבורי ופתוח. כל זאת בתהליך מובנה ומוסדר ובעבודה עם כל סוגי השרתים.

Cloud Computing – פיתוח שירותי ענן

שירותי ענן הפכו כבר מזמן למושג שגור בפיהם של כל אנשי ה-IT העובדים בחברות קטנות כגדולות, והם ידועים כיום כפיתרון מתקדם, נוח ומאובטח לניהול צרכי ה-IT של החברה.

פתרונות פיתוח ענןחברות רבות מספקות כיום פתרונות מחשוב ענן אשר מספקים תיווך בין החברה לבין ספקי הענן השונים, מעניקים שירות ותמיכה סביב השעון ומאפשרים מעבר לענן והמשך עבודה רציפה מבלי “לבזבז” שעות עבודה רבות מדי.

קורן טק היא חברה מובילה בתחום פתרונות ענן, אשר כוללים התאמה ופיתוח של פתרונות מעבר למודל הענן ומציעים תהליך מובנה ומסודר, בין אם השרת הוא Web Server Private cloud או מימוש שרת מבוסס ענן. החומר עובר לענן ללא תלות בפלטפורמה בה הוא פותח ובמערכת ההפעלה.

החברה מתמחה בשירותי מחשוב ענן/שירותי ענן של חברת אמאזון (AWS) ובהובלת תהליכי אפיון, תכנון ופיתוח אסטרטגיים ופרקטיים של מערכות מבוססות IaaS, PaaS ,SaaS, ובענן היברידי – שילוב ענן פרטי ומוגן עם ענן ציבורי ופתוח.

יתרונות המעבר לפתרונות ענן

1. הענן מאפשר זמינות ונוחות

היתרון הכי בולט והכי ידוע של הענן הוא זמינות מוחלטת לכולם, מכל מקום ובכל זמן. בנוסף, שירותי הענן מתעדכנים ללא הפסקה וללא צורך בעדכון ידני על ידי המשתמשים או של אנשי התשתיות. כך שהזמינות והנוחות המצויים בפתרונות ענן, הם לבדם מספקים סיבה מצוינת לעבור לשירותי ענן. אך הם כמובן לא היחידים.

2. פתרונות ענן משתלמים לטווח הארוך

עלות המעבר לענן היא גבוהה למדי, אך התחזוקה השוטפת זולה ועל כן משתלמת לאורך זמן. אין צורך לתחזק חוות שרתים פיזיים ואין צורך להעסיק אנשי תשתיות שיתחזקו את השרתים, את שירותי תחזוקת הענן תוכלו לקבל אצלנו בקורן טק, עם היתרון הברור של יכולת תחזוקת ענן מלאה מרחוק.

כמו כן, התשלום עבור שירותי הענן הינו בהתאם לשימוש בשירות. בזמנים שבהם השירות אינו בשימוש (idle time), למשל בשעות הלילה, אין חיוב בתשלום.

3. פתרונות ענן מהווים שדרוג של יכולות הפיתוח

במסגרת פתרונות ענן ניתן למצוא גם כלים מתקדמים המאפשרים פיתוח מהיר של מוצרים איכותיים, עם תחזוקה פשוטה יותר. בנוסף, מתבצע גיבוי סביב השעון, מה שמפחית את הסיכון של אובדן מידע או יכולות. 

הענן כולל תשתיות ייחודיות המספקות פתרונות קלים ומהירים לפיתוח, זאת ללא צורך בידע בהקמת וניהול שרתים לטובת צרכי הפיתוח, מה שמאפשר פיתוח מהיר וזול של מוצרים איכותיים. את ההכשרה ואת ניהול התשתית בענן תוכלו להשאיר למומחים שלנו בקורן טק.

כך לדוגמה, אם תרצו לפתח מוצר בתחום ה-AI, תוכלו להשתמש בפתרונות ענן מתקדמים שמאפשרים לעבוד עם יישום Machine Learning המגיע בצורת API, זאת במקום לבנות מכונה מאפס שיודעת ללמוד. גם העלות צונחת בהתאם, משום שהתשלום כאמור מתבצע רק עבור זמני השימוש, וגם אין צורך להעסיק מומחים בבניית AI מאפס.

4. בענן קיימת אבטחה משופרת

ספקיות הענן דואגות להשקיע באבטחה מהשורה הראשונה, ועל כן גם לקוחות הענן נהנים מאבטחה משופרת ומקסימלית. אין צורך לדאוג לאנשי תשתיות שיכסו את צרכי האבטחה מקצה לקצה, כאשר נותר מקום לטעויות אנוש ול”חורים” באבטחה. פתרונות ענן מאפשרים לכם ליהנות מאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר ללא השקעה נוספת.

Cloud Computing – פיתוח תוכנה לשירותי ענן

קורן טק מתאימה לכם מכלול פתרונות מחשוב ענן שיענו על כל צרכי העסק שלכם, כולל שירות ותמיכה מקיפים מצד מומחי ענן, אשר יסייעו לכם עם כל תקלה או דרישה חדשה שעולה.

שרותי הענן של קורן טק (Cloud Computing) כוללים התאמה ופיתוח של פתרונות מעבר למודל הענן. אנו מבצעים עבור הלקוח  תהליך מובנה ומסודר בו השרת, בין אם הוא Web Server Private cloud או ממש שרת מבוסס ענן.

בתהליך של שרותי ענן  -CLOUD -החומר עובר לענן ללא תלות בפלטפורמה בה הוא פותח ובמערכת ההפעלה.

החברה מתמחה במחשוב ענן וכל שירותי הענן וכן בהובלת תהליכי אפיון, תכנון ופיתוח אסטרטגיים ופרקטיים של מערכות מבוססות IaaS, PaaS ,SaaS,וכן ניסיון של שילוב ענן פרטי ומוגן עם ענן ציבורי ופתוח.

צרו קשר ונשמח לבנות עבורכם את פתרונות הענן המתאימים לכם ביותר.0732300500