DevOps

פתרונות דבאופס לארגונים -DevOps

DevOps הן פרקטיקות שמוטמעות היטב בתרבות הארגונית של קורן טק. מומחי ה-DevOps שלנו מיישמים שיטות CI\CD, במטרה ליצור סביבות עבודה גמישות, מהירות ויעילות שמקצרות את זמני הפיתוח, מבלי לפגוע באיכות התוצאה.

מחויבים לשביעות רצון הלקוח עם יישום פרקטיקות דבאופס

יישום פרקטיקות DevOps מאפשר לצוותים שלנו להציג ללקוחות גרסאות שונות של המוצר לאורך תהליך הפיתוח, בזמנים קצרים יותר, ובכך לבצע התאמות תוך כדי תנועה ולשפר את התוצאה הסופית. שיתוף הלקוחות שלנו בתוצרים וקבלת פידבקים מידיים מייצר תקשורת רציפה ושקופה – ומגדיל את רמות הביטחון ושביעות הרצון שהם חשים.

צפו לתהליך טוב יותר.

בקורן טק, DevOps היא מילה נרדפת למחויבות אופטימלית. בואו נדבר.

מומחיות ה-DevOps שלנו כוללת:

ניהול Container Workload

ועוד.Docker, K8s Cluster

אינטגרציה מתמשכת

ועוד.Jenkins, TFS Pipeline, GitLab

כלי DevOps ו-IAAS

ועוד. Terraform, Ansible

פתרונות ענן

AWS, Serverless, RDS, S3, EC2

צור קשר

אנחנו עובדים מהר וחושבים תמיד קדימה.

אנחנו מבינים איך מערכות באמת עובדות. נשמח לשוחח על הצרכים שלכם.

פתרונות דבאופס – DEVELOPMENT OPERATIONS

 מתודולוגיית ה-DevOps היא חלק מהותי בתרבות הארגונית בחברת קורן טק. DevOps הוא החיבור בין האופרציה לפיתוח – Development Operations, כאשר אנשי ה-DevOps למעשה עוסקים ב-CICB, שהוא Continuous Integration Continuous Deployment – המשכיות של אספקה והמשכיות של אינטגרציה.

 

המשכיות של אינטגרציה (Continuous Integration) מתבצעת כשמפתחים תוכנה וצריך להעביר אותה לבדיקות בתוך או מחוץ לחברה. המשכיות של אספקה (Continuous Deployment) היא העברה שוטפת של התוצרים הסופיים לסביבת הייצור מבלי לחכות זמן רב עד לגרסה אחת מלאה וגדולה. תפיסה זו מאפשרת עדכונים תכופים עבור הוספת פיצ’רים קטנים או תיקוני באגים, כשכל זה מתבצע במעגלים של פיתוח ובדיקות, ואז העברה לסביבות (סביבת בדיקות, פיתוח וייצור), תוך כדי שיפור מהותי של חוויית הלקוח שרואה תוצרים מהר יותר. אחרי הפידבק של הלקוח חוזרים מחדש על המעגל.

 

גישת ה-DevOps רווחת בעיקר בפרויקטי Web, ופחות נפוצה בפרויקטים ביטחוניים בשל הסביבה המאובטחת, אלא אם רק ה-Continuous Integration מתבצע בתוך החברה ואז יש מעבר ללקוח ועבודה בתשתיות המאובטחות שלו.

 

המומחיות של קורן טק בפיתוח פתרונות דבאופס לחברות וארגונים

 

פיתוח דבאופסצוות הפיתוח של קורן טק מומחה בעבודת DevOps ובכל הכלים הרלוונטיים המובילים בשוק. חברת קורן טק דוגלת בעבודת פיתוח אג’ילית באמצעות מתודולוגיית ה-DevOps, שמאפשרת קיצורי זמנים והגברת היעילות מבלי לפגוע באיכות. עבודה ב-DevOps מקלה על ביצוע מחזורי ספרינטים של שבועיים-שלושה, כאשר התוצרים הם גרסאות חלקיות ואין צורך להמתין חודשים ארוכים עד לגרסה המלאה, מה שמוביל בעקביות לעלייה בשביעות רצון הלקוחות, שתוך זמן קצר כבר יכולים לצפות בתוצרים ולהעביר פידבק.

 

פרוייקט דבאופס – הטעמת דוקרים בחברת תקשורת

להלן דוגמא לפרוייקט אשר ביצענו בחברת תקשורת גדולה. הפרוייקט היה הטעמת דוקרים. דוקרים הם למעשה Containers, מנגנון שמאפשר לסגור כל תוכנה בתוך קופסה שתעבוד בכל מחשב שמותקן בו המנוע של הדוקר, ללא צורך בהתקנת כלים נוספים עבור אותה תוכנה.

 

במסגרת הפרויקט הוצאו גרסאות מול ה-QA ומול הלקוח בתהליך אוטומטי של Jenkins – כלי מתקדם של Continuous Integration שמאפשר לכתוב את הקוד ולשלוח את זה לשמירה בענן, להוציא ממנו תוצרים ולהעביר לשרת מסוים, או לכווץ לזיפ ולשלוח במייל, וכך הלאה. אחת לשבועיים הותקנה גרסת פיצ’רים שהוגדרו באותו ספרינט.

 

הרמנו Cluster (רשת מחשבים) של קוברנטיקס (כלי שמנהל את ה-Containers, למשל אם צריך לשכפל אותו או לנתב מידע לקונטיינר אחר) שיודע להתחבר לג’נקינס ויודע להריץ כמה תהליכים במקביל של בניית קוד. הדבר איפשר עבודה מקבילית על 4-5 פרויקטים, מבלי ליצור “פקקי תנועה” בדרך.

 

Table of Contents

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV