פיתוח מערכות מדיקל

הקידמה הטכנולוגית נמצאת בכל מקום סביבנו, טכנולוגיות חדשות צצות כפטריות אחרי הגשם. תעשיות שעד לא מזמן נחשבו למסורתיות הבינו שעליהן לעמוד בקצב והחלו בשילוב טכנולוגיות מתקדמות בתהליך הפיתוח . השינוי חל בעשורים האחרונים ועשרות חברות העוסקות בפיתוח ובדגש על חברות מדיקל משיגות פריצות דרך של ממש בייעול העבודה ואיכות התוצרים המתקבלים ולבסוף אף בהצלת חיים. בעולם הרפואה שבו תהליך הפיתוח הוא מורכב ולרוב כולל פיתוח מולטידיסיפלינרי המשלב גם חומרה וגם תוכנה כולל בתוכו טכנולוגיות רפואיות רבות.

ההתקדמות בפיתוח מערכות מדיקל משנה את עולם הרפואה

בינה מלאכותית (machine learning, AI) מסייעת לרופאים לקבל החלטות מדויקות יותר לגבי מטופלים, מציאות רבודה מאפשרת למנתחים תרגול הכי קרוב שאפשר לדבר האמיתי, יכולת תקשורת ואבחון מרחוק מסייעת למטופלים לקבל טיפול מהיר ורחב יותר. זאת ועוד ההתקדמות במכשירים הרפואיים עוזרת לגילויים של מחלות ומניעתן.

פיתוח מערכות מדיקל עבור חברות רפואיות

כיום, ברור כי שיתוף הפעולה בין אנשי הטכנולוגיה לאנשי הרפואה הוא המפתח להתפתחות הטכנולוגית בעולם הרפואי המשפיעה על האנושות כולה. השילוב של מספר אנשי מקצוע מתחומים שונים העובדים ביחד על טכנולוגיות רפואיות ופיתוח מערכות מדיקל מאפשר יצירה של שיטות ופתרונות חדשים אשר מצליחים להתמודד עם התנאים המאתגרים הקיימים בעולם הרפואה.

קורן טק הינה שותף התוכנה המוביל של חברות רבות המייצרות מערכות רפואיות ומשלבת את יכולותיה הטכנולוגיות בעולם פיתוח התוכנה והמערכות המשובצות (Real time embedded systems) כדי לסייע הן לחברות מדיקל בינלאומיות והן סטארטאפים בפיתוח המערכות הרפואיות שלהן בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תהליך פיתוח מערכות רפואיות עבור חברות מדיקל הינו מורכב וארוך. מוצרים רבים משלבים חומרה ותוכנה והאינטגרציה ביניהם מצריכה ניסיון ומומחיות ספציפיים.

קורן טק מלווה את החברות הרפואיות בפיתוח תוכנה המשולבת בצורה חלקה במוצר הרפואי השלם:

– פיתוח אפליקציות Desktop, Web ו- Mobile לעולם הרפואה.

– פיתוח תוכנה למערכות רפואיות (תוכנה-חומרה) כגון סורקים שונים (CT, אולטרסאונד, MRI ועוד) וסימולטורים.

– פיתוח תוכנה למערכות רפואיות שונות וציוד רפואי לניטור ובדיקה המשולבות בבתי חולים, קופות חולים, מרפאות ובתי החולים.

– פיתוח תוכנה במוצרי IOT.

כל אחד מהתחומים הינו עולם ומלואו ודורש התמחויות ויכולות שונות ומגוונות.

איתור חברת תוכנה שתוביל את פיתוח התוכנה למערכות הרפואיות

מציאת החברה המדויקת עבור הובלת תהליך פיתוח מערכות מדיקל הוא תהליך מאתגר. ישנה חשיבות רבה לניסיון עשיר ומדויק בכל אחד מהתחומים והיכרות עם עולם התוכן הרפואי והתהליכים המאפיינים אותו. רמת השירות, הידע הטכני והיכולת להתנהל מול צוות פיתוח פנימי של החברה חשובים לא פחות. שירותי פיתוח תוכנה עבור מוצר רפואי הינו תהליך ארוך המורכב משלבים רבים הדורשים התמחויות שונות. כאשר חברה בוחרת להוציא חלק או את כל התוכנה במוצר שלה לחברת תוכנה חיצונית, חשוב שתשים דגש על כל אלו.

צוות מקצועי פיתוח תוכנה משלב יכולות טכניות ביחד עם עבודה תחת סטנדרטי איכות מחמירים. החברה, שמפתחת תוכנה גם עבור חברות ביטחוניות, מסווגים. קורן טק גאה ללוות חברות רבות במסען ולסייע להן בכל היבט של פיתוח תוכנה  ושילובה במערכות הרפואיות בין אם מדובר במוצר טכנולוגי שלם ועד לשלבי הפיתוח עצמם- אינטגרציה, ארכיטקטורה, פיתוח, אפיון ובדיקו

תוכן עניינים

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
ISRAEL
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
ירושלים והסביבה
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV