פרויקט Web לחברת סייבר

פרויקט Web לחברת הגנת סייבר

בשנים האחרונות גובר הצורך של ארגונים ציבוריים ופרטיים בפתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים, וזאת לאור העלייה בהיקף ובתחכום מתקפות סייבר. כתוצאה, חברות אבטחת סייבר מתמודדות עם אתגרים רבים ועם הצורך לעדכן ולשפר את הפתרונות שלהם, בהתאם לשינויים שמתרחשים בשטח.
בקורן טק, אנחנו מלווים חברות שונות בתחום אבטחת הסייבר ועוזרים להן למקסם את היכולות שלהן, ולהציג ללקוחותיהן פתרונות אבטחה מתקדמים.
את הפרויקט ביצענו עבור חברת אבטחה והגנת סייבר, שמוכרת כמובילה בתחום ה- (Content Disarm and Reconstruction) CDR. המערכת שפיתחו מנטרת תעבורת מיילים המגיעים לארגונים, ובכך מונעת מתקפות מתקדמות ובלתי ניתנות לזיהוי. לחברה עשרות רבות של לקוחות ברחבי העולם בתחומים שונים: משרדי ממשלה, בנקים, חברות ביטוח, חברות אנרגיה ותשתיות קריטיות.
בפרויקט זה, הובלנו את חלק ה- Front end של אחת התוכנות של החברה, המאפשרת לחברה לעקוב אחרי תעבורת המיילים בקרב לקוחותיה, תוך שדרוג הנראות הכללית וה-UI שלה.

הממשק

האתגר:

כלים שלובים: הפיתוח של צד ה- Front end של המערכת נעשה על ידי צוות מיומן של קורן טק, שעבד מול צוות פנימי של החברה, שהיה אחראי על פיתוח צד השרת. עבודה מן הסוג הזה מחייבת להבין את הדרישות והצרכים של אנשי הפיתוח של הלקוח, ולהשתלב באופן טבעי בתהליך העבודה שלהם.

אז מה היה לנו? במהותו, פרויקט זה היה שדרוג של מערכת ישנה יותר, ויצירת מערכת חדשה, ידידותית יותר למשתמש. בזמן שהמערכת מספקת מענה לדרישות הלקוח, היא מאפשרת שליטה של מספר אדמינים, כאשר כל אדמין חשוף לחלקים אחרים בה. בנוסף, ביצענו יישום של המערכת ל Web, ולא רק על ה- desktop כמו שהיה בעבר.

תקשורת רצופה: לאורך כל תהליך הפיתוח, נפגשו אנשי הפיתוח של קורן טק עם צוות המפתחים מטעם הלקוח, ושמרו על תקשורת יומיומית רציפה. העובדה שאנשי הפיתוח שלנו רגילים לעבוד בפרויקטים משולבים עם אנשי הפיתוח של ארגונים שונים מסייעת לנו להפוך תהליכים כגון אלו ליעילים ביותר.


פיתוח בסביבה מוכרת: תהליך הלמידה של המערכת הקיימת היה פשוט יחסית, והפיתוח נעשה ב- JavaScript, HTML ,CSS, React. הפיתוח היה רספונסיבי והבטיח כי המערכת תפעל באופן מיטבי על גבי מסכים מסוגים שונים.

תכירו את המומחים שלנו:

את הפרויקט הובילו צוות מומחי Web אינהאוס של קורן טק.

לסיכום

המערכת המשודרגת כבר פועלת ומאפשרת מעקב אחר תעבורת המיילים של לקוחות שונים ברחבי העולם. פרויקט זה הביא לידי ביטוי את היכולות הטכנולוגיות של המפתחים שלנו, ואת היכולת שלנו להשתלב בתהליכי פיתוח שונים, לצד אנשי הפיתוח של לקוחותינו, תוך יצירת תהליך עבודה יעיל שמבטיח תוצרים מתקדמים.

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV