פרויקט EZ-K9

פרויקט EZ-K9

בקורן טק, רכשנו ניסיון רב שנים בעבודה מול התעשייה הביטחונית הישראלית, מה שמאפשר לנו לקחת חלק בפרויקטים מרתקים, מורכבים ומצילי חיים.
פרויקט כזה, אותו ביצענו יחד עם חברה מובילה בתחום הביטחוני, המהווה לקוח שלנו מזה עשרות שנים, התחיל כפרויקט היתכנות והפך לפרויקט פיתוח מוצר בו השתתפנו לאורך כל שלביו.
במסגרת הפרויקט, פיתחנו תוכנה עבור חיישן לזיהוי ונטרול מטעני חבלה מאולתרים, על חומרה שפותחה על ידי הלקוח. החיישן “הולבש” על רובוט, רכב אוטונומי ומערכת ידנית.

הממשק

האתגר:

ומה אם? האתגר המרכזי בפרויקט זה היה היותו פרויקט היתכנות וישימות. הפרויקט בא ליישם אלגוריתם לעיבוד אות לזיהוי מטעני נפץ, ומטרתו הייתה לבדוק האם רעיון זה ישים למימוש באיכות הזיהוי הנדרשת. המשמעות מבחינתנו הייתה שאנחנו ביצענו פעילות מחקר ופיתוח בתנאי אי ודאות.

צוות המומחים שלנו לקח חלק בכל תהליך הפיתוח מהשלב הראשוני ביותר של האיפיון, דרך קביעת הדרישות, שלב התכן, הפיתוח, הבדיקות ועד להוצאה לייצור. מכיוון שדובר בתחילה בפרויקט היתכנות, שלבי הפיתוח כללו תהליכים רבים של ניסוי וטעייה, בהתאם לתוצאות שהתקבלו נעשו שיפורים ותיקונים באלגוריתמיקה של התוכנה.
בנוסף, במהלך הפיתוח נדרשנו לבצע התאמות ושינויים בהתאם להבנת יכולות המערכת ומדרישות שנוספו לה כדי שהחיישן יוכל לתפקד בתנאים שונים – ללא השפעת מזג אוויר, זיהוי מעבר למכשולים שונים (קירות, סלעים וכיו”ב) זיהוי מטענים מחומרים ומסוגים שונים, ועוד. לאורך תהליך הפיתוח, נעשו אינטגרציות חומרה-תוכנה, תוכנה-תוכנה ואיטרציות פיתוח מרובות.
בנוסף, הפרויקט שנבדק בתחילה בהפעלה על גבי רובוט, פותח לאחר מכן להפעלה ידנית ובהתקנה על גבי רכב אוטונומי.

למערכת זו פותחה גם מערכת בקרה, שהותקנה על מחשב נייד. מערכת בקרה זו התקשרה למערכת הזיהוי ואפשרה בקרת מערכת הזיהוי, מציאת תקלות ועדכון פרמטרי מערכת שונים.

מערכת הזיהוי מבוססת על רכיב DSP Analog Sharc והתוכנה נכתבה בשפת C. מערכת הבקרה נכתבה על פלטפורמת .NET ובשפת #C.
בשלב מסוים, לאחר שהוכח שהאלגוריתם ישים, הוחלט לייצר מוצר על בסיס פרויקט ההיתכנות, בו נדרשנו לבצע את ההתאמות הנדרשות ולהפוך את הפרויקט למוצר.

מוצר זה ונגזרותיו, שהיווה מוצר ראשוני ופורץ-דרך, משך תשומת-לב טכנולוגית בתוך החברה ומחוצה לה. שיתופי פעולה נדונו איתו, והוא הוצג בכנסי שיווק טכנולוגיים ונמכר ללקוחות.

תהליך הפיתוח כולו ארך כ-5 שנים, נעשה כולו במתחמי הלקוח, כאשר במהלכן אנשי פיתוח שלנו עבדו כחלק אינטגרלי של צוות הפרויקט ובשיתוף פעולה עם צוותי האלגוריתמיקה, החומרה, הנדסת המערכת וצוות השיווק. יחד עם הפיתוח, תמכנו בשילובים של המוצר עם חברות אחרות.

תכירו את המומחים שלנו:

בפרויקט זה השתתפו מעטם קורן טק דדו אורן, אילן בוגן, גדעון אמנוני, מילה יעקובוביץ' ויבגני קוצ'רוב.

לסיכום...

היכולת שלנו להשתלב כחלק בלתי נפרד בקבוצות פיתוח של הלקוחות שלנו, מאפשרת להם לפתח מערכות מורכבות בגמישות מרבית, ומספקת לנו הזדמנויות נוספות להביא לידי ביטוי להביא את המקצועיות והוורסטיליות שלנו לידי ביטוי.

רוצה לשלוח קו"ח בלי לחפש?

אפשר להעלות כאן את קורות חיים שלך ואנחנו נעשה את השאר

לוח משרות דרושים בהייטק

מיקום משרה
באר שבע והדרום
השפלה
השרון
חיפה והצפון
תל אביב מרכז

בחר תחום משרה

מערכות מידע

מערכות מידע

בדיקות ואוטומציה

בדיקות ואוטומציה

Devops / System

Devops / System

פיתוח חומרה

פיתוח חומרה

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

אחר

אחר

בוגרי 8200 / ממר"מ

בוגרי 8200 / ממר"מ

אלגוריתמיקה / AI / BIG DATA

/ AI / Big Data אלגוריתמיקה

אבטחת מידע / Cyber

אבטחת מידע / Cyber

הצטרף אלינו להצלחתך

.מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

העלה קורות חיים

Join to us for your Success

Fill in your details and we’ll get back to you in no time.

Send your CV